Home>>Perfumeryjne ciekawostki>>Yves Saint Laurent – elegancja i luksus.
Yves Saint Laurent
Perfumeryjne ciekawostki

Yves Saint Laurent – elegancja i luksus.

Dziś kilka słów o marce, która wszystkim jest nam dobrze znana. Bo czy jest ktoś, kto nie słyszał o marce Yves Saint Laurent? Skąd się wywodzi? I jakimi produktami zasłynęła na rynku? I dlaczego kobiety, tak bardzo kochają zapachy od Yves Saint Laurent. Właśnie o tym będzie dzisiejszy artykuł.

Początek…

Yves Saint Laurent to tak naprawdę dom mody. Został on założony przez Yves’a Saint Laurenta wraz z jego partnerem, którym był Pierre Bergé. Za start marki Yves Saint Laurent, uznaje się datę 1961 rok. Jej korzenie sięgają Francji. I trzeba przyznać, że dom mody Yves Saint Laurent, jest jednym z najbardziej znanych domów mody na świecie.

Z czym kojarzy nam się marka Yves Saint Laurent?

Yves Saint Laurent to marka, która jest niezwykle wyjątkowa. Kojarzy się nam ona z elegancją, luksusem i wielką kreatywnością. Marka ta, odniosła spektakularny sukces w świecie mody, ale także w dziedzinie kosmetyki i perfum. W latach XX mówiono tylko o tej marce. A sam właściciel, czyli Yves Saint Laurent, był przekonany, że uroda odzwierciedla nasz charakter. Dlatego włożył całe swe serce, aby jego dom mody, był nieskazitelnie idealny.

Kim był Yves Saint Laurent?

Był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektantów mody. Cieszył się niezwykłą popularnością. Dlatego jego ponad 40-letnia kariera, z roku na rok nabierała tempa. Bowiem Yves Saint Lauren kształtował i zmieniał trendy w modzie.

Ekskluzywne perfumy Yves Saint Laurent

Oryginalne perfumy tej marki, są jej nierozerwalnym elementem. Wyjątkowo popularne stały się perfumy Black Opium, które niewątpliwie zyskały rzeszę fanek, dzięki swojej bogatej kompozycji zapachowej.

Wyjątkowe olśnienie

Yves Saint Laurent olśniewa nas różnymi nutami zapachowymi. Kolejnymi perfumami, które mocno zapadają w pamięć, są perfumy Touche Éclat. Jest to kolekcja perfum, która na długo zawładnęła rynkiem perfumeryjnym. Flakoniki perfum od Yves Saint Laurent stały się ikonami stylu. Posiadając perfumy tej marki, możesz cieszyć się luksusem każdego dnia.