Home>>Perfumeryjne inspiracje>>Jakie zapachy, pociągają mężczyzn?
Perfumeryjne inspiracje

Jakie zapachy, pociągają mężczyzn?

Jak wiemy, nie tylko strój i osobowość przyciąga uwagę mężczyzn. Czym zatem, jeszcze bardziej zwrócić naszą uwagę? Idealnym rozwiązaniem wydaje się być zakup unikatowych perfum. Ale czy perfumy, naprawdę działają na zmysły mężczyzn?

Zapach perfum, skutecznie pobudza zmysły

Niemal każdy mężczyzna, pierwszą uwagę skupia na zapachu kobiety. Jej delikatne lub mocne perfumy, w zależności od upodobań, potrafią zostać w pamięci na długo. A taki jest naprawdę cel używania perfum. Chcemy zostać zapamiętane i wyryte w umyśle mężczyzny.

Perfumy działają, jak dopełnienie kobiecości

Codziennie użyty flakonik perfum, działa jak dopełnienie naszej osobowości i wizerunku. Jeśli użyjemy perfum do pracy, dodadzą nam energii i napawają optymizmem. Jeśli spryskamy się nimi przed randką, staniemy się jeszcze bardziej seksowne. Dzięki czemu na trwałe zagościmy w umyśle płci przeciwnej. Nie da się ukryć, że pięknie pachnąca kobieta, to marzenie każdego mężczyzny.

Jakie, więc perfumy przyciągają mężczyzn?

Ciężko jest podać konkretne przykłady marek, czy fiolek perfum, które oddziałują na mężczyzn najmocniej. Wszystko jest zależne od gustu i preferencji panów. Jedni wolą, gdy kobieta używa delikatnych, orzeźwiających zapachów. Drudzy natomiast preferują u nich, zmysłowe i mocne nuty. Na półkach sklepowych, znaleźć możemy liczne zapachy, w przeróżnych eleganckich flakonikach.

Na jaką markę postawić?

Bardzo często, zdarza się, że kupujemy kota w worku. Takie zakupy, niestety często kończą się niezadowoleniem i zniechęceniem do kupowania perfum. Jaką markę perfum wybrać, aby nie poczuć rozczarowania? W pierwszej kolejności warto postawić na sprawdzone marki, które cieszą się największą popularnością. Marki, które z roku na rok, zyskują większe grono fanów i nie tracą na swojej wartości.

Szukasz sprawdzonych afrodyzjaków, aby zabłysnąć urokiem na randce? Warto w tym przypadku kierować się recenzjami specjalistów i producentów danych perfum. Sprawdź najpopularniejsze flakoniki perfumy:

Love & Desire

Pheromone Essence

Feromony BTB

Escentric Molecules