Home>>Perfumeryjne ciekawostki>>Perfumy nie dla każdego
Perfumeryjne ciekawostki

Perfumy nie dla każdego

Skoro już jesteśmy w temacie marek perfumeryjnych, to dziś przyszła pora na kolejną odsłonę. Tym razem na tapetę wskakują perfumy Bruno Banani. Czy historia tej marki jest Ci tak samo znana, jak nuty od Hugo Boss? Czytając poniższy artykuł dowiesz się na ile obszerna jest Twoja wiedza.

Początki…

Bruno Banani to marka znana na całym świecie. A jej początek zapisany jest na kartach historii od 1993 roku. Narodziły się one w Niemczech, a założycielem jest Wolfgang Jassner.

Niecodzienna reklama Bruno Banani

Pomysły na reklamy produktu rodzą się w głowach producentów od początku pracy. Jednak jaki jest pomysł na reklamę idealną? Najlepiej na taką, która zapadnie w głowie klientów na długo? A jeszcze lepiej, gdyby udało się zapełnić nimi media. I w tym przypadku, wielki sukces odniosła reklama bielizny Bruno Banani. Bowiem zyskała ona wielką popularność, zaraz po tym jak przeszła testy podczas ekspedycji do Afryki.

Założenia marki Bruno Banani

Wolfgang Jassner od początku istnienia swojej marki perfum, postanowił tworzyć zapachy, które będą odbiegać od tych dostępnych na rynku perfumeryjnym. Dlatego jego kompozycje są oryginalne i awangardowe.

Dedykowane perfumy Bruno Banani

Zapachy Bruno Banani, są dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn. Polecane są osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i są w ciągłym biegu. Dzięki perfumom Bruno Banani, możemy czuć się świeżo i elegancko.

„Bruno Banani nie dla każdego”

Właśnie tak brzmi hasło reklamowe marki Bruno Banani. Choć ofertę akcesorii ma bardzo bogatą, bo oferuje elegancką bieliznę, biżuterię i zegarki, czy torebki to jeśli chodzi o perfumy są to drapieżne nuty. Właśnie dlatego trafiają one do wyznaczonej grupy docelowej.

Kto poczuje się wyjątkowo z perfumami Bruno Banani

Sięgając w drogerii po perfumy Bruno Banani, musimy liczyć się z tym, że podejmujemy duże wyzwanie. Jeśli czujesz, że charakteryzuje Cię pełnia życia, energia, odwaga, wolność i brak skrępowania gdy się wyróżniasz, to te perfumy są stworzone dla Ciebie.

Trzeba przyznać, że hasło reklamowe „Bruno Banani nie jest dla każdego” zostało trafione w punkt. Ale chwila! Skoro „nie dla każdego”, to dla kogo? Odpowiedź jest prosta. Jeśli chcesz pokazać światu swoją oryginalną osobowość, to perfumy Bruno Banani stworzone zostały specjalnie dla Ciebie.