Home>>Perfumeryjne abc - poradnik>>Perfumy na Dzień Ojca
Dzień ojca
Perfumeryjne abc - poradnik

Perfumy na Dzień Ojca

Już za kilka dni, obchodzić będziemy Dzień Ojca. Przypada ten dzień, na miesiąc czerwiec. Dlatego jeszcze bardziej, cieszymy się, jak w tym dniu dopisuje nam nie tylko radość, ale i także piękna pogoda. Tata, dla większości z nas jest najważniejszą osobą w życiu. Dlatego, na dzień ojca, warto obdarować go wyjątkowym prezentem. Idealnym pomysłem, będzie perfekcyjna fiolka z nieziemskim zapachem perfum. Na jaki się zdecydować? I czym kierować się przy wyborze zapachu?

Od czego zacząć wybór perfum?

Zanim pojedziemy do drogerii, po perfumy, warto zastanowić się w jakich kategoriach będziemy szukać perfum. Zastanówmy się na początku, kim właściwie jest tata? Odpowiedz sobie na pytania, dlaczego to właśni on jest moim autorytetem? Przecież tata jest osobą bardzo inteligentną, mądrą i odpowiedzialną. W Twoich oczach, jest postrzegany jako Twój Anioł Stróż. Taki opiekun, czy obrońca, który ochroni Cię przed każdym złem tego świata. To w jego obecności, możesz czuć się spokojnie i bezpiecznie. Wiesz, że on jako jedyny zapewni Ci bezpieczny azyl. Ale to nie wszystko. Przecież tata jest też zabawny, dowcipny i pogodny. Jest po prostu osobą pozytywną i ciepłą. Moglibyśmy tu pisać i pisać o zaletach wszystkich ojców i brakowałoby nam czasu. Wróćmy do tematu perfum. Na Dzień Ojca, warto podarować mu właśnie elegancką i ekskluzywną fiolkę perfum.

Jakie perfumy wybrać dla taty?

Z problemem wyboru odpowiednich perfum na prezent, obecnie boryka się wiele tysięcy osób. Nic więc dziwnego. To bardzo osobisty prezent. I konieczne jest, aby trafić w gusta osób, które mają być obdarowane. Dlatego przy wyborze zapachu dla taty, kieruj się tym jaki on jest. Skup się na jego charakterze, stylu bycia i sposobie ubierania się. Musisz porównać osobowość taty do fiolki z perfumami. Nic tak bowiem, nie odzwierciedla naszego wnętrza, jak perfumy. Skup się na tym, czy tata będzie perfum używał do pracy, na spotkania służbowe, imprezy ze znajomymi, czy do kina, lub na spacer.

Jeśli znajdziesz przeznaczenie perfum, dokonanie wyboru odpowiedniej nuty zapachowej, będzie o wiele łatwiejsze. A tata będzie zadowolony z prezent, jak nigdy wcześniej.


Wśród zapachów, szukaj nut, które charakteryzują się nutami drzewa. Są to bowiem, najtrafniejsze zapachy dla mężczyzn. Wiele odważnych panów, decyduje się na wybór perfum, z aromatami: cytryny, zielonej herbaty, bergamotki, jaśminu, jałowca, lawendy, kwiatu pomarańczy, czy kolendry. Jednak nie zapomnij także o podstawowych składnikach perfum. Niezbędne okażą się tutaj: mech, bursztyn jodła, cedr i piżmo. Są to wyjątkowe nuty zapachowe, dla wyjątkowych mężczyzn. Twój tata, na pewno wśród tych aromatów znajdzie i ten dla siebie.