Home>>Perfumeryjne inspiracje>>Perfumy dla osób aktywnych
aktywność
Perfumeryjne inspiracje

Perfumy dla osób aktywnych

Dzisiaj, już coraz więcej osób, korzysta z siłowni i regularnie uprawia sport. Jest to nieodzowny element naszego życia. Zdarza się, że w pędzie naszego dnia, do siłowni przychodzimy przed pracą. Do torby z ubraniami, ląduje także ulubiony zapach perfum. Są one niezbędnym kosmetykiem w ciągu dnia. Chcemy czuć ich zapach w pracy, w klubie i na spacerze. Fajnie byłoby, gdybyśmy czuli także zapach perfum podczas uprawiania sportu. Ale jaki zapach wybrać, aby nie udusić ćwiczących wokół nas osób?

Nasz wybór powinien paść na perfumy lekkie, które nie będą negatywnie wpływać na nasze otoczenie. Oto lista kilku najlepszych męskich perfum.

Chanel – Allure Homme Sport

Są to perfumy wodne. Wyczuwalne w nich są morskie zapachy. Dzięki nim, czujemy się świeżo i lekko. Dodatkiem kompozycyjnym staje się zapach cytrusowy, który daje mocne uczucie orzeźwienia. Taki zapach, podczas wysiłku fizycznego, będzie rozkoszą dla węchu.

Hugo Boss – Hugo Man

Niemieckiej marki Hugo Boss, nie trzeba nikomu przedstawiać. W tym przypadku, również mamy do czynienia z gamą wodną perfum. Jeśli tylko zaaplikujesz perfumy na swoją skórę, odczujesz natychmiastowe uczucie chłodu, które daje zawarta w perfumach mięta. Ale to nie wszystko! W składnikach perfum, znajdziemy także nutę zielonego jabłka i lawendę. Perfumy te, są uniwersalne. Nie ważne, czy jesteś podczas ćwiczeń na siłowni, czy na randce. W każdym wydaniu, będzie to traf w dziesiątkę.

Mexx Man Mexx

Na listę perfum, dla osób aktywnych trafia również firma Mexx. Mexx proponuje swoim klientom, perfumy, które w swojej kompozycji posiadają lawendę, mandarynkę, bazylię, paproć, jodłę, jaśmin i drzewo sandałowe. Dzięki temu, mają działanie odświeżające, dodatkowo podkreślając męską naturę. Po aplikacji, pozostawiają tajemniczość u mężczyzn, dzięki czemu stają się afrodyzjakiem.

Davidoff – Champion

Jak już wiemy, perfumy, dla osób lubiących aktywność fizyczną, muszą w swoim składzie posiadać orzeźwiające ekstrakty. Tak jest też i tym razem. Perfumy Champion z 2010 roku to zapach dedykowany dla wszystkich mężczyzn, którzy uprawiają sport. Champion to perfumy od marki Davidoff, które nie tylko dodają energii, ale wprawiają też w dobry humor. To intensywny i intrygujący zapach.

Podczas aktywności fizycznej, zadbaj o odpowiednie perfumy, tak aby nie przeszkadzać innym osobom, zbyt intensywnym zapachem perfum. Ale równie ważne jest, aby nadać sobie delikatnego i orzeźwiającego zapachu.