Home>>Perfumeryjne inspiracje>>Perfumy dla odważnych kobiet
dla kobiet
Perfumeryjne inspiracje

Perfumy dla odważnych kobiet

Perfumy, które kupujemy w drogeriach, mają służyć nam za dopełnienie naszego kobiecego, czy męskiego wyglądu. Chcemy wyglądać i czuć się perfekcyjnie, tak aby robić nieziemskie wrażenie na osobach nas otaczających. Ważne jest to, aby perfumy te, pasowały nie tylko do naszego stylu i osobowości, ale także nastroju, okazji, czy pory roku.

Słodkie, lekkie i kwiatowe zapachy, nie wszystkim się mogą podobać. Choć są one najbardziej popularne wśród kobiet, to jednak nie wszystkie decydują się właśnie na te zapachy. Dlaczego? Kobiety, które wyróżniają się mocnym i stanowczym charakterem, nie będą stosować delikatnych zapachów, ponieważ to nie jest odpowiedni typ perfum do ich osobowości.

Jakie zapachy, są dedykowane dla stanowczych i buntowniczych kobiet?

Perfumy, wybrane właśnie dla ognistych i zadziornych kobiet, powinny charakteryzować się intensywnością zapachu. Są to nuty dzikie i mocne, takie których nie można nie zauważyć w tłumie. I choć może niektórzy nie lubią tych zapachów, z całą pewnością nie przejdą obok nich obojętnie.

Jakimi więc zapachami podkreślić należy swój temperament?

Oto kilka mocnych i odważnych propozycji dla prawdziwych i odważnych kobiet.

Jean Paul Gaultier Scandal – jest to nietuzinkowy zapach. Zarówno seksowny i słodki, a ponadto frywolny. Dzięki temu pozbawiony jest wszelkich reguł. Na jego efekt, składają się nuty kwiatowe i szyprowe. Jest to niebezpieczna kombinacja, dlatego jest idealną propozycją dla osób odważnych.


Dior Hypnotic Poison – o tym zapachu, chyba nie trzeba wiele mówić. Jest to klasyk wśród perfum. Już dawno podbił serca kobiet, które kochają luksusowe zapachy. Charakteryzują się one słodkim, ale także zagadkowym zapachem. Mają na celu pobudzenie myśli odbiorcy. Kobieta, która używa tego zapachu rozbudzi pożądanie każdego mężczyzny i stanie się prawdziwą uwodzicielką.


Davidoff Rose Water – kolejne perfumy, w których dominuje zapach kwiatowy. Mocno czujemy w nich piwonię i bergamotkę. Choć na pierwszy rzut oka, perfumy te wydają się niczym nie odbiegające od innych, to jednak ten niepowtarzalny zapach pozostaje w naszej pamięci.


Lady Gaga Fame – o jednej z największych gwiazd show biznesu nikomu nie trzeba mówić. Lady Gaga, chyba każdemu jest znana. A jej perfumy podobnie, jak ona także są w centrum naszej uwagi. Charakteryzują się połączeniem nuty owoców i miodu. Wyczuwalne także, są zapachy jaśminu i orchidei. I choć opis perfum, brzmi słodko i przyjemnie, to nie jest koniec. Wszystkie te nuty zapachowe, wymieszane są także z zapachem mocnego kadzidła. Właśnie dlatego, perfumy te są idealne dla kobiet odważnych, które chcą uwodzić swoim zapachem.