Home>>Perfumeryjne ciekawostki>>Perfumeryjne imperium Giorgio Armani
armani
Perfumeryjne ciekawostki

Perfumeryjne imperium Giorgio Armani

Giorgio Armani

Obok tego imienia i nazwiska nie da się przejść obojętnie. Choć nazwa sugeruje nam, kto był założycielem marki, to jednak markę Giorgio Armani prowadził Giorgio wraz ze swoim partnerem, o imieniu Sergio. Początki marki sięgają roku 1974. To wtedy zaczęto projektować właśnie odzież męską. Wszystkie projekty, które zostały wpuszczone na rynek, były z wyższej półki. Ich cena była wysoka, ale jakość luksusowa. Jednak, nie wiele osób, mogło sobie pozwolić na zakup ich produktów. Nie każdego było na to stać. Dlatego Armani, musiał znaleźć alternatywne wyjście.

Emporio Armani

Z myślą o mniej zamożnych klientach, a fanach marki Armani, Giorgio stworzył nową linię, którą nazwał: Emporio Armani. Była to kolekcja skierowana do osób młodszych, o niższych zarobkach, które finansowo mogły pozwolić sobie na zakup ubrań i perfum marki Armaniego.

Gałęzie marki Armaniego

Giorgio Armani, jest jednym z najważniejszych projektantów. Na równi z nim, można zestawić nieżyjącego już Gianniego Versace. Jednak butiki Armaniego, do dziś cieszą się ogromną popularnością w Mediolanie. I każdego dnia, odwiedza je setki klientów. Jednak Armani, nie tylko zyskał rzesze fanów luksusowymi i eleganckimi ubraniami. Jego marka z roku na rok przybierała na sile i poszerzała horyzonty. Możemy spotkać się z ubraniami Armaniego z klasy sportowej, eleganckiej i z kategorii ubrań dla dzieci. To jednak nie wszystko. Być może część z Was będzie zaskoczona. Ale Armani produkuje także meble i posiada własną sieć hoteli. Nie możemy także zapomnieć o bogatej ofercie perfumeryjnej marki Armaniego. Jego flakoniki perfum, dostępne są w niemal każdej perfumerii, czy drogerii. Zachwycają nas swoim eleganckim wyglądem flakonika, jak i nieziemskim zapachem, który możemy dopasować do każdej osobowości.

Elegancja Armaniego

Perfumy od Armaniego kojarzą nam się z elegancją i ponadczasowością. Dlatego kobiety na całym świecie uwielbiają jego niepowtarzalny styl, który w połączeniu z ekstrawagancją potrafi nadać zupełnie nowego sensu naszej codzienności. Przykładem tego są perfumy „Si”, które na stałe zapisane są w historii perfumerii. I każdego dnia, budują stale coraz to większą liczbę fanek.

Powiedz sobie „Si”

Chcesz odkryć siebie na nowo? Nadaj życiu nowego znaczenia. Zapach Armaniego „Si”, będzie Twoim nowym tchnieniem. Giorgio Armani zmienia zasady i rzuca nam kolejne wyzwania. I tym razem nas nie zawiódł. Skusisz się na jego zmysłowe i apetyczne nuty zapachowe? Dzięki nim poczujesz jak delikatne zapachy, otulają Twoje ciało i pobudzają zmysły.

Jedno jest pewne. Nie ważne jakie perfumy wybierzesz, to zapach Armaniego nigdy Cię nie rozczaruje.