Home>>Perfumeryjny ranking>>Najdziwniejsze perfumy świata
pizza
Perfumeryjny ranking

Najdziwniejsze perfumy świata

Wszyscy słyszeliśmy o perfumach o zapachu orientalnym, czy kwiatowym. Tradycyjne perfumy, spotkać możemy w każdej drogerii. Ale czy słyszałeś o perfumach z kategorii „najdziwniejszych zapachów”? Jeśli znudziły Ci się tradycyjne zapachy, może odważysz się sięgnąć po te najdziwniejsze?

To lista perfum odważnych i kontrowersyjnych, dostępnych na rynku:

Perfumy o zapachu Pizzy

pizza
źródło zdjęcia: pexels.com

Jesteś fanem Margherity? Ten zapach, stworzony jest dla Ciebie! Firma Pizza Hut wyszła, naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła do sprzedaży, perfumy o zapachu ich pizzy. Jest to najrzadszy zapach na świecie. I sprzedaż produktów była dostępna tylko w czasie promocji. Wyprodukowano wtedy 72 flakoniki perfum. Ale przyznać trzeba, że zapach pizzy w Pizza Hut, jest obłędnie pyszny.

Perfumy o zapachu grillowanego mięsa

mięso
źródło zdjęcia: pexels.com

Podczas weekendu, często organizujesz spotkanie z przyjaciółmi przy grillowanym kurczaku? A zapach grillowanego mięsa, towarzyszy Ci w myślach przez cały tydzień? Może skusisz się, na zakup perfum o nucie grillowanego mięsa z lokalu Burger King? Być może, dla niektórych kobiet, zapach mężczyzny o aromacie grilla, będzie bardzo seksowny.

Zapach plasteliny Play-Doh

play-doh
źródło zdjęcia: pixabay.com

Chyba wspominać o marce Play-Doh, nikomu nie trzeba. Jest to jedna z najbardziej popularnych plastelin wśród dzieci. Dlatego, z okazji 50-lecia produkcji tejże plasteliny, firma Play-Doh, wyprodukowała na tę cześć perfumy o jej zapachu. We flakoniku, zamknięto charakterystyczny zapach plasteliny, która jest wspomnieniem dzieciństwa dla wielu osób.

Perfumy o zapachu marihuany

marihuana
źródło zdjęcia: pexels.com

Na początku, należy wspomnieć, że perfumy o tym specyficznym zapachu, zostały wykonane z legalnych składników. Ich wyjątkowa kompozycja, sprawiła, że uzyskano zapach, odpowiadający, zapachowi marihuany. Znajdziemy je w sprzedaży, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Perfumy o zapachu bekonu

bekon
źródło zdjęcia: pexels.com

Mamy już perfumy o zapachu pizzy, pora na jej składniki. Tym razem, coś dla fanów bekonu. Ich pomysłodawca, twierdził że unoszący się w lokalu, zapach bekonu pozytywnie wpływa na nastrój klientów. W taki sposób narodził się pomysł stworzenia perfum o tym zapachu. Czy będziesz odważny i wypróbujesz tych perfum?


To nieliczne perfumy, z rankingu najdziwniejszych perfum świata. Już niedługo, pojawią się kolejne, wyjątkowe i niespotykane zapachy. Bądź z nami na bieżąco.